Harpspelen van
Hoofd naar Hart naar Handen
Hoe fijn is het om liedjes te kunnen spelen zonder bladmuziek?! Je kunt je helemaal concentreren op de klanken en het gevoel dat je wilt overbrengen.
In mijn lespraktijk lopen veel leerlingen tegen hetzelfde aan als ze uit hun hoofd spelen: veel gestruikel, opnieuw beginnen en vergeten.
In de Harpspelen van Hoofd naar Hart naar Handen (HHHH) methode heb ik meerdere technieken samengebracht die ertoe leiden dat het wél gaat lukken. Van breinyoga en meditatie tot analyse en geheugentraining. Je leert ontspannen en vloeiend spelen, kunt ‘in de muziek gaan wandelen’ en het blijvend onthouden. Daardoor heb je geen bladmuziek meer nodig.
Nog een extra voordeel van de methode is dat het ook doorwerkt in je ‘gewone’ leven. Je geest wordt helderder en je zenuwstelsel kalmeert.
De reacties van de deelnemers zijn heel positief. ‘Eindelijk lukt het, ik kan nu doorspelen, ik onthou de liedjes zonder probleem, ik ben helderder, ik speel met meer plezier’, zijn uitspraken die voorbij komen.
De cursus is geschikt voor iedereen die de basis van het harpspelen beheerst. De liedjes die je leert zijn eenvoudig, het gaat vooral om het aanleren van de technieken.
De cursus bestaat uit 3 live dagen, met steeds een maand ertussen waar het geleerde in praktijk gebracht kan worden. Of 1 weekend van vrijdag t/m zondag.
Wanneer
vrijdagavond 3 t/m zondagmiddag 5 april 2026 (paasweekend)
Waar
Doldersumsestraat 4, Boijl. Of Kallenkote 77, Kallenkote (bij Steenwijk). Afhankelijk van de groepsgrootte.
Bij voldoende belangstelling kan de cursus ook op een andere locatie gegeven worden.
Kosten
De kosten voor de cursus bedragen 295 Euro. Dit is inclusief al het materiaal en geluids- en video-opnames die we gebruiken tijdens de cursus. Dient ook als naslagwerk om na afloop van de cursus de technieken te blijven toepassen.
Troubadourcolumba@gmail.com, tel 06-29192321.